30.03.2018 р. | Відбулася зустріч членів лабораторії з дійсним членом НАПН, доктором педагогічним наук, професором О.Я.Савченко.

30 березня 2018 року на базі науково-дослідної лабораторії «Василь Сухомлинський і школа ХХІ століття» відбулася зустріч членів лабораторії з дійсним членом НАПН, доктором педагогічним наук, професором О. Я. Савченко.

Учасники зустрічі зосередилися на темі святкування 100-річчя від дня народження  В.О.Сухомлинського. Зокрема члени лабораторії  окреслили основні напрями діяльності щодо розвитку сухомлиністики у регіоні.

Олександра Яківна розповіла про заплановані заходи до відзначення ювілею педагога під егідою Української асоціації імені Василя Сухомлинського.

Водночас були обговорені проблеми концептуальних засад реформування Нової української школи, дискусійні положення Концепції педагогічної освіти, питання імплементації закону України «Про освіту».