23.02.2016 р. | ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ І ШКОЛА ХХІ СТОЛІТТЯ»

23 лютого відбулася зустріч членів науково-дослідної лабораторії «В. О. Сухомлинський та школа ХХІ століття». Головною причиною зустрічі став лист з Української асоціації імені Василя Сухомлинського, який надійшов керівнику лабораторії Кузю Володимиру Григоровичу. В листі йшлося про результати роботи асоціації, якою керують академік НАПН України О. Я. Савченко та академік НАПН України О. В. Сухомлинська.  Члени лабораторії були ознайомлені зі змістом листа, після обговорення було вирішено зібрати кошти на підтримку асоціації. Також члени лабораторії вирішили видати вісник лабораторії, в якому будуть опубліковані статті всіх присутніх членів лабораторії та тих, хто, на жаль, не був присутній на засіданні.

DSC05822 DSC05823 DSC05824 DSC05828 DSC05832

Зустріч добрих друзів тривала довго, були обговорені плани на майбутнє, перспективи у науковій роботі.

Із нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі!