18.04.2013 | ЛАБОРАТОРІЯ ПРИЙМАЄ ГОСТЕЙ

Нещодавно нашу лабораторію відвідали почесні гості: Володимир Григорович Бутенко – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Міжнародної Академії проблем людини в аерокосмічних системах, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, завідувач кафедри державного управління, педагогіки та психології Херсонського національного технічного університету та Юрій Дмитрович Бойчук –доктор педагогічних наук, професор кафедри валеології, завідувач кафедри здоров’я людини та корекційної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

DSC03041

Прослухавши цікаву екскурсію та переглянувши експозицію лабораторії відомі науковці залишили побажання у книзі відгуків: «Велика подяка колективу університету за збереження та примноження пам’яті відомого українського педагога В. О. Сухомлинського. Ваша робота – це важливий внесок у професійне становлення майбутнього вчителя, втілення ідей великого педагога в сучасну освіту. Ідеї високої педагогіки покликані збагачувати духовне життя українського суспільства. У сузір’ї цих ідей спадщина Василя Олександровича є потужною, креативною і перспективною. Бажаємо колективу творчих здобутків по шляху пропаганди досвіду В. О. Сухомлинського».